• Ви знаходитесь тут:

• Учнівське самоврядування "Потенціал"

ДО УВАГИ ВСІХ!!!

12 вересня відбулися вибори президента школи. Участь у голосуванні взяли 148 виборців. Результати голосування наступні:

Кубрак Уляна - 67 голосів.

Галицька Діана - 61 голос.

Рудяк Аліна – 20 голосів.

Центральна виборча комісія

/Files/photogallery/передвиборча агітація.jpg/Files/photogallery/передвиборча агітація кандидатів.jpg

/Files/photogallery/виборна комісія.jpg/Files/photogallery/реєстрація виборців у списках.jpg

Міжнародний день боротьби зі СНІДом

1 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день боротьби зі СНІДом. Шкільний парламент «Потенціал» провів тематичні 10-хвилинки та усні журнали для учнів 5-11 класів, ще раз висвітливши основні проблеми, які пов’язані з цією датою.

/Files/images/Фото1488.jpg

Відлуння історії Великої війни

04 грудня 2014 року у спеціалізованій школі №139 з поглибленим вивченням математики м.Києва шкільним прес-центром учнівського самоврядування «Потенціал» спільно з Радою ветеранів Шевченківського району була проведена конференція до 70-річчя визволення Києва від фашистських загарбників під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр. На свято були запрошені почесні гості: Дзюбенко Г.Н. – перший заступник голови організації ветеранів Шевченківського району, Любивий В.Д. – учасник бойових дій, член комісії з міжнародних зв’язків організації ветеранів України, Філоненко П.О. -учасник бойових дій, син полка, голова союзу синів і дочок полків, юнг флотів, Прозоровська Р.М. – голова комісії по роботі з молоддю організації ветеранів України Шевченківського району, Пашинська М.П. – секретар комісії по роботі з молоддю організації ветеранів, голова фонду солдатських матерів, Зимня В.І. - учасниця бойових дій, народна артистка України, професор Національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенко-Карого, Нікітіна Н.М. - учасниця бойових дій, дочка полка, Пишний В.І. – головний спеціаліст виховного відділу Шевченківського районного управління освіти.

У період з 01.08.1944 р. по 1946 р. на базі школи №139 дислокувався евакогоспіталь, у якому проводилося лікування поранених, які прибували з місць бойових дій за визволення України від фашистських загарбників. Учні школи розглянули важливі документальні факти, презентували історію того часу, пригадали відомих людей, життя яких було пов’язане зі школою №139 у воєнний період. Почесні гості ще раз перегорнули сторінки воєнних подій, звернулися з настановами до учнів школи №139.

/Files/images/117.JPG

Допомога воїнам АТО

09 грудня 2014 року учнівський парламент СШ №139 розпочав естафету по плетінню захисних сіток для українських військових у зоні АТО. Ця подія проходить у соціальному центрі Шевченківського району. Естафету приймають учні 8-9 класів – представники шкільного самоврядування. Сподіваємося, що наша допомога стане великою підтримкою для військовослужбовців. Віримо у перемогу!

/Files/images/2014-12-09 12.18.29.jpg