Новорічний вернісаж у СШ №139

2014-12-26

У період з 22 по 25 грудня у СШ №139 з поглибленим вивченням математики м.Києва пройшли новорічні ранки для школярів. Кожен клас показав свою любов до свята Нового року, усі учні проявили свій артистизм, таланти, творчість. Всі з радістю зустріли Діда Мороза та Снігуроньку, які проводили з ними різноманітні конкурси, ну і, звичайно, дарували призи та солодкі подарунки. Учні початкової школи підготували новорічні інсценізації. Школярі 5-7 класів своє свято провели у формі новорічної казки. Також для них була організована новорічна дискотека.

Надзвичайно весело пройшло свято зустрічі Нового року серед учнів 8-11 класів. Був організований новорічний КВК. Всі глядачі отримали незабутні враження та гарні емоції. Перемогу здобули найстарші учні – випускний 11-А клас.

Новорічні свята ще раз показали, що наші діти – найкращі, найстаранніші, найталановитіші. Нехай всі творчі справи школярів і їх наставників – учителів проростають зернятками добра, удачі, перемоги у новому році!